Książki, które należy przeczytać

Jeżeli ktoś lubi emocje, to znajdzie je w książce Laurelin Paige pt. “Upadek. Slay Quartet. Tom 2“. Chociaż, jeżeli chodzi o dawkowanie emocji, to autorka jest w tym prawdziwą mistrzynią. Na swoim koncie ma tyle książek, w których zawsze się coś dzieje. Druga część Slay Quartet to moment, kiedy diabeł będzie chciał odebrać swoją zapłatę. Czas na to, aby Edward mógł wdrożyć w życie swój plan. Tylko musi wiedzieć, że Celia nie jest taką niewinną ofiarą na jaką wygląda. Mężczyzna musi bardzo mocno uważać na to co robi. Celia również musi uważać, jeżeli chce wyjść z tego cało. Co jeszcze warto przeczytać? Jakie ciekawe propozycje książek można znaleźć?

“Zwerbowana”

Patrycja Strzałkowska w doskonałym thrillerze, gdzie nie brakuje erotycznych elementów. Maja Sonik do tej pory mieszkała i pracowała w małej Łebie. Kobieta chce zakosztować wielkomiejskiego życia, dlatego postanawia przeprowadzić się do Warszawy. Tam życie wygląda zupełnie inaczej. Znany aktor filmowy Michał Płoch urządza wielką imprezę. Po zakończonej zabawie, w mieszkaniu Michała zostają odnalezione zwłoki Mai Sonik. Czy jest to efekt tragicznego przypadku, czy ktoś chciał też dziewczynę zabić? Dlaczego w śledztwie co jakiś czas na wierzch wypływa nazwisko biznesmena Włodzimierza Czerwińskiego? Akcja w książce poprowadzona jest dwutorowo – przed morderstwem, co ma niejako pomóc w wyjaśnieniu całej sprawy. Do tego czytelnicy mogą na bieżąco sprawdzać, jak policja radzi sobie z wyjaśnieniem śmierci młodej nauczycielki z Łeby.

“Nienasycenie”

Ellie dobrze zna świat Hollywood od podszewki. W końcu jej brat jest znanym aktorem filmowym. Kobieta już od wielu lat ma okazję podziwiać znanych i bogatych mężczyzn, ale oni tak naprawdę wcale jej nie pociągają. Prawdziwa miłość to jest to o czym marzy Ellie. W końcu, w zasięgu jej wzroku pojawia się facet, który idealnie pasuje do jej wzoru. Bohaterka będzie chciała zrobić wszystko, aby go zdobyć. W tym celu prosi o pomoc Jaspera – przyjaciela jej brata, który jest znanym i cenionym operatorem filmowym. Jasper od dawna wpatrzony jest w Ellie, ale ona tego nie widzi. Dlatego kiedy prosi go o pomoc, chce przy tym zrealizować własny plan. Już kiedyś obiecał sobie, że Ellie będzie jego i teraz ma okazję do tego, aby ją zdobyć. Czy Ellie w porę zorientuje się w co tak naprawdę się wpakowała? Czyj plan zostanie zrealizowany? Jej czy Jaspera? Wydawało jej się, że przyjaciel brata jest jej doskonale znany, a on w zanadrzu ma jeszcze kilka niezbyt ciekawych tajemnic.