Ciekawe propozycje książek do przeczytania

W książkach Laurelin Paige zawsze rządzą emocje. Tego nie da się zaprzeczyć. Zdecydowana większość z nich jest w stanie również rozpalić człowieka do czerwoności. W sumie nie ma się czemu dziwić, bo jej książki to erotyki, które cieszą się dużą popularnością. Chociaż, ma ona na swoim koncie również inne, nieco lżejsze dzieła, a także propozycje dla dzieci. Książka dla dzieci na pewno NIE jest “Upadek. Slay Quartet. Tom 2” (https://www.taniaksiazka.pl/upadek-slay-quartet-tom-2-laurelin-paige-p-1502252.html). Jeżeli ktoś jest ciekaw jak zakończyło się małżeństwo Celi i Edwarda, to koniecznie musi sięgnąć po drugą część. Potem można zabrać się za czytanie innych, ciekawych książek.

“Nienasycenie”

M S Force i erotyk w bardzo ciekawym wydaniu, gdzie główna bohaterka będzie musiała zawrzeć pakt z samym diabłem. Chociaż zbyt późno dowiaduje się o tym, że takie coś zrobiła. Ellie ma to szczęście, że należy do elity Hollywood. Zawsze mogła obcować z najpiękniejszymi mężczyznami świata do których wzdychało setki kobiet. Ale ona ich nie chciała. Wolała znaleźć tego jednego, jedynego, który miał być gwarantem jej bezpieczeństwa i spokoju. Teraz ma szansę na realizację swojego marzenia, ale żeby się to udało, musi zrealizować pewien plan. Pomóc ma jej w tym Jasper, nagrodzony Oscarem operator filmowy, przyjaciel jej brata, który zawsze…kochał Ellie. Tylko, że ona o tym nie wie. Jasper gotowy jest na to, aby zrobić wszystko, żeby zdobyć swoją ukochaną. Dlatego godzi się jej pomóc, chociaż jego intencje wcale nie są czyste. Warunek jest jeden – to on rządzi w sypialni. Ellie spędza z nim jedną, (jak się okazuje) fantastyczną noc. Dopiero po czasie orientuje się, że na własne życzenie wpakowała się w nie lada kłopoty.

“Zwerbowana”


Patrycja Strzałkowska zaprasza do przeczytania thrillera i erotyku w jednym. Maja Sonik to młoda nauczycielka z Łeby, która postanawia zmienić całe swoje dotychczasowe życie. W tym celu wyjeżdża do Warszawy, gdzie ma szansę na zupełnie nowe doznania. Pewnego dnia, pewien znany aktor filmowy urządza wielką imprezę. Tuż po imprezie, którą organizował Michał Płoch, dochodzi do tragedii. W jego mieszkaniu zostają znalezione zwłoki Mai. Czy ktoś jest w stanie odpowiedzieć na to, co działo się z dziewczyną? Co łączy ofiarę ze znanym i cenionym biznesmenem Włodzimierzem Czerwińskim? Sprawa rusza do wyjaśnienia. Czytelnik ma okazję poznać całą historię z perspektywy dwóch ram czasowych – tej bieżącej, gdzie trwa śledztwo oraz tej nieco starszej, kiedy mamy okazję do tego, aby lepiej poznać życie zamordowanej.